HABERDE ADIYAMAN
HV
07 ŞUBAT Salı 17:57

ADYÜ Öğretim Üyesi Cemek’e Prestijli Ödül

Adıyaman Üniversitesi (ADYÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Dr. Öğretim Üyesi Elif Cemek, Galatasaray Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Doktora Programı kapsamında yürütmüş olduğu “Gelişen Ülke Bağlamında İşletmelerin Kurumsal Sosyal Performansını Etkileyen Faktörler: Türkiye Örneği” başlıklı tez çalışmasıyla İktisadi Araştırmalar Vakfı tarafından 2022 yılı Doktora Tez Ödülleri çerçevesinde ödüle layık görüldü.

EĞİTİM
Giriş Tarihi : 15-12-2022 16:23
ADYÜ Öğretim Üyesi Cemek’e Prestijli Ödül

Başarılı çalışmalarını bir yenisini daha ekleyerek ülke çapında adından söz ettiren Cemek, İktisadi Araştırmalar Vakfı’nın resmi web sitesi olan https://iav.org.tr/’deki yerini aldı.

Elde edilen başarı ile ilgili konuşan ADYÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Turgut, başarılı çalışmalarından ötürü Dr. Öğretim Üyesi Elif Cemek’i ve tez danışmanı Prof. Dr. Aylin Ataay Saybaşılı’yı tebrik ederek “Akademisyenlerimizin başarıları nice başarılarına hep birlikte tanıklık etmeyi diliyoruz. Bu tür ödül kazanımlarının Adıyaman Üniversitesi için bir prestij ve motivasyon kaynağı olduğunu düşünüyorum.” şeklinde konuştu.

HABER MERKEZİHABER MERKEZİ

YORUMLAR