HABERDE ADIYAMAN
HV
04 ŞUBAT Cumartesi 20:50

Gençlik ve Çocuk Festivali Muhteşem Konserlerle Başladı

Adıyaman Belediyesi tarafından düzenlenen Gençlik ve Çocuk Festivali, Tuğçe Kandemir ve Pınar Süer konserleriyle start aldı.

KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 23-09-2022 15:36
Gençlik ve Çocuk Festivali Muhteşem Konserlerle Başladı

Adıyaman Belediyesi'nin kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında bu yıl ikincisi düzenlenen Gençlik ve Çocuk Festivali muhteşem konserlerle başladı.
Karaali Eğriçay Parkı'nda gerçekleşen etkinlik için Adıyamanlı hayranlarıyla buluşan Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Tuğçe Kandemir ile Pınar Süer birbirinden güzel parçalarını sevenleri için seslendirdi.
Konser öncesi çocuk oyunları ve animatörler, nostaljik sinema ve çeşitli organizasyonlarla çocukların gönüllerince eğlenebildiği etkinliklere imza atan Adıyaman Belediyesi, akşam saatlerinde de iki muhteşem sesi Adıyamanlılarla buluşturdu.
İlk olarak sahneye çıkan müziğin parlayan yıldızlarından Pınar Süer, seslendirdiği birbirinden güzel parçalarla hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Pınar Süer'den sonra sahne alan Tuğçe Kandemir ise hayranlarıyla birlikte seslendirdiği şarkılarla geceyi doyumsuz hale getirdi.
Adıyaman Belediyesi tarafından düzenlenen etkinliğe katılarak gençleri ve çocukları selamlayan Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, konser arasında sanatçıları seslendirdikleri güzel şarkılardan dolayı tebrik ederek, çiçek takdim etti. Daha sonra konser alanını gezerek vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Kılınç, festivalin ilk gününün verilen konserler ve yarışmalarla dolu dolu geçtiğini dile getirerek, "her şeyin en güzelini hak eden gençlerimiz doyasıya eğlendiler" şeklinde konuştu.
Konser gece geç saatlere kadar büyük bir coşkuyla devam etti.
4 gün sürecek Gençlik ve Çocuk Festivali'nin ikinci günü de çok önemli bir sanatçıya ev sahipliği yapacağını söyleyen yetkililer, Türk pop müziğinin yükselen yıldızlarından Emre Aydın'ın vereceği konsere ve öncesinde gerçekleştirilecek olan etkinliklere tüm vatandaşları davet etti. 

 

Kaynak: PHA

HABER MERKEZİHABER MERKEZİ

YORUMLAR