KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 04-03-2022 11:31   Güncelleme : 04-03-2022 11:37

Kahta’nın İncisi Kommagene Otel Yaz’a Hazır…

Adıyaman’ın Kâhta ilçesinin gözde otelleri arasında yer alan Kommagene Otel, yaz sezonuna “merhaba” demeye hazırlanıyor.

Kahta’nın İncisi Kommagene Otel Yaz’a Hazır…

Kış sezonunda birçok toplantılara ve etkinliklere ev sahipliği yapan Kommagene Otel, havaların ısınmasıyla birlikte yaz sezonuna start verecek.

Tarihi dokusu, göz alıcı konforu ile son zamanların en gözde otellerinden biri olan Kommagene Otel; kusursuz ev sahipliği, konforu, birbirinden özel lezzetleri ve gülen yüzü ile misafirlerine eşsiz bir konaklamayı vaat ediyor.

Yenilenen hizmet binası ile sektörün önde gelen isimlerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Kommagene Otel Sahibi İrfan Çetinkaya en iyi ve kaliteli hizmeti sunabilmek için hiçbir fedakârlıktan kaçınmadıklarını belirtti.

Çetinkaya, Yurt içi ve yurt dışından gelecek konuklarımıza Türk misafirperverliğin en güzel örneğini ortaya koyabilmek için fedakârca çalışıyoruz. Yaz sezonunu açmak için eğitim ve öğretim sezonunun kapanmasını bekliyoruz. Hazırlıklarımızı tamamladık” dedi.       

Gelecek konuklara kusursuz bir hizmet sunabilmek için çalışmalarını tamamladıklarını kaydeden Çetinkaya “Gerek odalarımız gerekse restoran ve dinlenme alanlarında önemli restorasyonlar gerçekleştirdik.  Hijyen konusunda kesinlikle taviz vermiyoruz. Gereken temizlik ve ilaçlama çalışmaları yapıldı. Konuklarımıza ev konforunda bir hizmet sunabilmek adına eksiklerimizi tespit edip gerekli çalışmaları yapmaya devam edeceğiz. Dün olduğu gibi bu gün de misafirlerimizi en güzel şekilde ağırlayacağız.” dedi.

HABER MERKEZİHABER MERKEZİ