HABERDE ADIYAMAN
HV
04 ŞUBAT Cumartesi 22:31

Rektör Turgut'un Yeni Akademik Yıl Mesajı

Sevgili öğrenciler, Üniversitemizin değerli akademik ve idari personeli, 2022-2023 akademik yılında sizlerle birlikte olmanın sevinci ve heyecanı içindeyiz.

EĞİTİM
Giriş Tarihi : 20-09-2022 09:13
Rektör Turgut'un Yeni Akademik Yıl Mesajı

Önemli bir başarı göstererek Adıyaman Üniversitesi ailesine yeni katılan öğrencilerimize öncelikle "hoş geldiniz" diyorum. Evlatlarımızın Adıyaman Üniversitesini seçmiş olmaları bizim için bir onurdur. Bizim referansımız, tecrübemiz, akademik kadromuz ve kurumsal yapımızdır. Öğrencilerimizin Üniversitemizi seçmelerinde Adıyaman’ın barış ve huzurun başkentlerinden biri olmasının da elbette büyük bir etken olduğunu düşünüyorum.

19 Eylül itibarıyla başlamış olan 2022-2023 eğitim-öğretim yılının Üniversitemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. 

 En temel önceliğimiz olan öğrencilerimizle yaşam boyu sürecek öğrenme yolculuğumuzun kesiştiği bu zaman diliminin her anını birbirimizden öğrenerek, yeni bakış açıları kazanabilmek için fırsat olarak görüyoruz. Birlikte çıktığımız bu yolda hem birey hem de kurum olarak sınırlarımızı genişleteceğimize, ufkumuzu daha da ileriye taşıyacağımıza inanıyorum. Bu büyük ailenin bir üyesi olarak başarı çıtanızı daha da yukarılara çıkaracak ve ülkemizi daha müreffeh bir geleceğe birlikte taşıyacağız. Bu düşüncelerle 2022-2023 Akademik Yılı’nın tüm öğrencilerimiz ile akademik ve idari çalışanlarımıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum.

HABER MERKEZİHABER MERKEZİ

YORUMLAR